لپ تاپ

لپ تاپ لنوو بهتر است یا ایسر؟

لپ تاپپ لنوو بهتر است یا ایسر؟

یکی از مشکلاتی که ممکن است بسیاری از ما در هنگام خرید لپ تاپ با آن روبه‌رو شویم، این است که کدام برند را برای خود برگزینید. دو نمونه از برند های مقرون به صرفه لنوو و ایسر می باشند که هر کدام از آنها لپ تاپ های متفاوتی را عرضه می کنند و ما در اینجا قصد داریم تا این دو برند را مقایسه کنیم و ببینیم که کدام لپ تاپ از کدام برند مناسب کارهای ما خواهد بود . ممکن است زمانی که به مراکز خرید لپ تاپ ها مراجعه می کنید برخی از فروشندگان با توجه به سود شخصی خود در معرفی یک محصول اغراق کنند و همین موضوع سبب شود تا مشتری نتواند لپ تاپ متناسب با نیاز و کاربری خود انتخاب نماید و یا از بین لپ تاپ های لنوو یا ایسوس سر انتخاب کند .

چه تفاوتی میان لپ تاپ های ایسر و لنوو وجود دارد؟

یکی از مهمترین مواردی که سبب معروفیت و محبوبیت لپ تاپ های لنوو و ایسر شده است تنوع و گستردگی مدلهای مختلف این دو برند می باشد. این تنوع به گونه ای است که شما می توانید در هر رنج قیمتی لپ تاپ های مختلفی را خریداری کنید. در واقع می‌توانیم بگوییم که در هیچ یک از برندها نمی توانید لپ‌تاپ‌هایی پیدا کنید که از نظر سخت افزاری در این رده قرار داشته باشد و قیمت مناسبی برای آنها در نظر گرفته شده باشد .

عملکرد لنوو و ایسر

کدام یک سطح بالاترند؟

ایسر و لنوو هم در زمینه لپ تاپ های به صرفه و هم در زمینه لپتاپ های سطح بالا فعالیت می‌کنند که همین موضوع سبب شده تا شرکت لنوو به عنوان دومین شرکت پرفروش لپ تاپ در دنیا شناخته شود و شرکت ایسوس نیز در رده اول فروش در ایران قرار بگیرد .  اگر انتخاب شما لپ‌تاپ‌هایی با سرعت بالا و قدرتمند از نظر سخت افزاری می باشد، پیشنهاد ما به شما این است که به سراغ لپ تاپ های لنوو بروید لپ تاپ های لنوو از نظر ظاهری زیبا نیستند اما در مقایسه با عملکرد لپ تاپ مشابه با لپ تاپ های ایسر عملکرد بهتری را دارند.

لنوو بخرم یا ایسر؟

کدام یک طراحی بهتری دارند؟

لنوو امروزه با کیفیت نرم افزاری و خلاقیتی که در محصولات خود ارائه کرده سعی نموده تا محصولات سطح بالایی تولید نماید. عمر بالا و دوام بالا از جمله ویژگی های مفید است که برای لپ تاپ های لنوو عنوان می‌شود . ایسر ها معمولاً طراحی جذاب تری دارند و همین موضوع سبب می‌شود افرادی که به دنبال لپ‌تاپ‌های زیبا هستند به سمت برند ایسر بروند اما در کنار آن لپ تاپ های لنوو از نظر کیفیت ساخت اجزای فیزیکی بدنه یک گام جلوتر هستند.

acer laptop

اختلاف وزن ایسر و لنوو

در مورد اختلاف وزن باید بگوییم که این دو لپ تاپ اختلاف کمی دارند اما وزن لپ تاپ های ایسر معمولاً کمتر است. در مقایسه با لپ تاپ های مشابه در دو برند، لپ تاپ های ایسر وزن کمتری دارند .  یکی از مهمترین مزایای لنوو نسبت به ایسر این می باشد که قطعات لپ تاپ لنوو نسبت به ایسر در سطح بازار آسان تر پیدا می شود به همین دلیل است که لپ تاپ های لنوو دارای خدمات بهتری از نمایندگیها هستند و همین موضوع سبب می‌شود تا خرید آنها به صرفه تر به نظر برسد .

acer laptops

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *