لوازم جانبی 

زیرشاخه‌ها

 • مواد مصرفی
  استفاده از مواد مصرفی با کیفیت و مناسب ماشین های اداری از مهم ترین نکاتی است که باید در استفاده و نگه داری این دستگاه ها به آن توجه داشت. هر کدام ازماشین های اداری، از جمله پرینتر، دستگاه فتوکپی، دستگاه فکس، اسکنر، دارای یکسری مواد مصرفی می باشند که کیفیت این مواد در کیفیت خروجی کار این دستگاه ها و همچنین طول عمر آنها تأثیری مستقیم خواهد داشت.

  اصلی ترین مواد مصرفی که برای ماشین های اداری مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از کارتریج، جوهر لیتری کارتریج جوهر شارژ، تونر شارژ، فوم رول، رول فکس، درام کپی، درام پرینتر، درام کارتریج،بلید کارتریج و بلید پرینتر.

  توجه به نوع، کاربرد، برند محصول، قیمت محصول و همچنین نیازتان در تصمیم گیری برای خرید مواد مصرفی ماشین های اداری و تجهیزات فروشگاهی و بانکی امری ضروری است.  موردی که باید به آن توجهی ویژه داشته باشید، خرید مواد مصرفی اصل برای ماشین های اداری است. دلیل اهمیت این موضوع در این است که مواد مصرفی بی کیفیت در کنار خروجی ضعیفی که ارائه می دهند، می توانند مشکلات جدی به ماشین های اداری مورد نظر شما مانند پرینتر یا دستگاه کپی وارد کنند و طول عمر آنها را به شدت کاهش دهند.

   

 • لوازم جانبی لپ تاپ و کامپیوتر
 • لوازم جانبی تبلت و گوشی
 • لوازم جانبی دوربین وب‌کم
 • لوازم جانبی پروژکتور

  برای نصب ویدئو پروژکتور به سقف یا دیوار نیاز به پایه ویدئو پرئژکتور می باشید.

  برای استفاده ویدئو پروژکتور به صورت پرتابل می توانید میز پروژکتور تهیه نمایید.

  براس اتصال دستگاه های ورودی به دیتا پروجکشن می بایست کابل تصویر یا دانگل وایرلس خریداری نمایید.

  از سایر لوازم جانبی ویدئو پروژکتور می توان به ریموت کنترل، پرزنتر، پنل VSP، سوئیچ، اسپلیتر و مدیا پلیر اشاره نمود.

در هر صفحه
نمایش 1 - 12 از 252 آیتم
نمایش 1 - 12 از 252 آیتم